Науково-публіцистичний телесеріал "ЛОГОС"

Телесеріал "ЛОГОС"
Фільм "ЩО ТАМ ЗА ТЕЧІЄЮ"
Хр. 21'25
Сценарій Дмитро Ломачук
Режисер Андрій Солоневич
Розкривається роль Води, як стихії, що справила значний вплив на розвиток тогочасної і сучасної  культури, релігії, етнічної обрядовості. Відстежується зв`язок між назвами українських річок та іменами богів дохристиянської доби. Описується обряд водохреща, Купала і розкривається зміст примовок та пісень, пов`язаних з водою.
У фрагменті розповідається про результати археологічних досліджень епохи Трипілля,  зв`язки трипільської цивілізації з іншими слов`янськими культурами, описується трипільське житло, висвітлюється його особлива роль у становленні духовного світу наших предків.
Телесеріал "ЛОГОС"
Фільм "ЗАПОВІДАНА БОГОМ РОБОТА"
Хр. 21'02
Сценарій Дмитро Ломачук
Режисер Андрій Солоневич
Телесеріал "ЛОГОС"
Фільм "ГОСПОДЬ-МОВА КОЛИСКОВА"
Хр. 17'16
Режисер Юрій Сичов
Режисер-постановник Дмитро Ломачук
Серія розповідає про прадавні звичаї й ритуали материнського спілкування з немовлям, що вкорінилися на українських теренах ще в дохристиянські часи. Глядач знайомиться з праслов`янським поклонінням Рожаниці, дізнається про унікальні археологічні знахідки трипільської доби, де особливо шанували богиню Ма. Однак основний наголос зроблено на українських колискових, які вирізняються з-поміж світової пісенної спадщини родинної обрядовості. Водночас подані несподівані  результати дослідження етимології  та особливостей дитячої мови.
Фрагмент означений несподіваною інтерпретацією українського писанкарства. Автори Серіяу зазирнули не лише у світ магічних візерунків, але й спробували розшифрувати їх. Насамперед увага фокусується на їхньому походженні, зазирнувши в епоху становлення людства. У Серіяі ніби повертаються із забуття оповідки й казки про Яйце-райце, яке було сакральним для наших давніх предків. Простежена й визначальна роль писанки у відродженні праслов`янської пам`яті, яка те саме яйце вважала за першооснову Космосу, Всеcвіту.
Телесеріал "ЛОГОС"
Фільм "ПИСАНКОВИЙ ДИВОСВІТ"
Хр. 15'55
Режисер Юрій Сичов
Режисер-постановник Дмитро Ломачук
У серії переглянуті передумови народження Сина Божого. Стає зрозумілим постулат "Я є альфа… Я є в почині всього". Буття трактується через новий погляд на основу основ - Воскресіння Христове… У серії наведені сучасні факти спротиву й розуміння того доброго і вічного, що перейшло до українців через гени від наших пращурів. А головна теза Серіяу - духовна сутність людини. Проте присутні й застереження, бо хто нівечить храм Божий, той нівечить себе, своє життя, свій родовід. "Бо храм той - ви…"
Телесеріал "ЛОГОС"
Фільм "А ХРАМ ТОЙ - ВИ"
Хр. 19'27
Режисер Юрій Сичов
Режисер-постановник Дмитро Ломачук
Телесеріал "ЛОГОС"
Фільм "ЖЕРТВО -
ПРИНЕСЕННЯ СЛОВОМ"
Хр. 23'31
Режисер Андрій Солоневич
Режисер-постановник Дмитро Ломачук
Продовження попередньої серії. Досліджуються аспекти поховання наших предків - кіммерійців, скіфів, трипільців у курганах. Аналізується форма побудови та розташування цих степових пірамід у контексті тогочасних уявлень про світ та місце в ньому людини і вищого начала. Наводяться свідчення фахівців та описи обряду поховання. Розповідається про знахідки відомого в Україні приклади археологічних досліджень у Високій Могилі поблизу села Старосілля на Херсонщині.
Сторінка 1 2 3 4
Сторінка 1 2 3 4
Головна  Міжнародний фестиваль  Положення про фестиваль   Кінотеатр українського кіно   Міжнародні кіно - премії кінофестивалю  Трилогія "Тарас ШЕВЧЕНКО  Художній фільм  "Тарас ШЕВЧЕНКО. Заповіт"  Телесеріал "ЛОГОС"  Тетяна НЕГРІЙ